přejít na hlavní obsah

FAQ

Často kladené otázky

Za jaké období zpětně může být analýza zpracována?

Data je možné z legislativních důvodů uchovávat 3 měsíce zpětně. Analýzy obvykle provádíme na úrovni kalendářního měsíce.

Jaká je nejmenší možná velikost území pro realizaci analýzy?

Minimální velikost analyzovatelného území je dána topologií sítě, tedy pokrytím sledované oblasti mobilním signálem jednotlivými technologiemi (2G, 3G, 4G) a úzce souvisí s hustotou obyvatel a návštěvníků v lokalitě a geografickým členěním oblasti. Každá zakázka je tedy unikátní a definice sledovaného území je konzultována se zákazníkem v rámci přípravné fáze.

V obecné rovině lze říci, že v hustě osídlených oblastech (větší města) je možné analyzovat oblast o velikosti větších desítek až stovek m2, např. náměstí nebo nákupní centrum.

Jaká je největší možná velikost území pro realizaci analýzy?

V rámci standardizovaných produktů O2 Geodata je území omezeno na velikost krajů České republiky. Měření na území celé ČR je možné řešit individuálním přístupem.

Je možné zákazníky v analyzované oblasti oslovit v rámci marketingové kampaně?

Společnost O2 poskytuje marketingové kampaně třetím stranám, díky nimž je možné oslovit zákazníky O2, kteří k tomuto udělili souhlas. Cílení kampaní je možné na základě řady atributů a svůj marketingový mix můžete rozšířit o řadu služeb, např. lokalizační kampaně. Více na www.o2media.cz.

Máte zájem? Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje uvedené v tomto formuláři zpracováváme za účelem reakce na Váš dotaz.
Detailní informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici v dokumentu Zásady zpracování osobních údajů.

* povinná pole